Nr 18 - Czego będziemy się wstydzić za kilkadziesiąt lat?

Nr 18 - Czego będziemy się wstydzić za kilkadziesiąt lat
Sz. Szymczyk, M. Zaremba
Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

Łatwo jest patrzeć ze zniesmaczeniem na zachowania ludzi sprzed kilkudziesięciu lat i krytykować ich krótkowzroczność czy nawet barbarzyństwo. Tym razem my wytypowaliśmy rzeczy, które robimy teraz, a za jakiś czas będą tylko powodem do wstydu.

Notatki: